Kategorie

REMS Lisovací čelisti V 28, pro kleště Power Press, 570145 Zobrazit větší

REMS Lisovací čelisti V 22, pro kleště REMS Power Press, 570135

Lisovací kleště REMS
Vysoce zatížitelné lisovací kleště / lisovací kroužky z kované a zvlášť kalené speciální oceli. Lisovací obrysy REMS lisovacích leští / lisoavích kroužků jsou specifické pro daný systém a odpovídají lisovacím obrysům příslušných systémů s lisovanými tvarovkami. Díky tomu perfektní, bezpečné, systémově komfortní lisování. Lisovací čelisti lisovacích kleští / lisovacích kroužků s precizně vypracovaným a strojově přesně zaobleným lisovacím obrysem. Díky tomu významné nižší výrobní tolerance jako u jen litého lisovacího obrysu. Pohon prostřednictvím všech radiálních lisů REMS (kromě REMS Mini-Press ACC) a vhodnými radiálními lisy jiných výrobců.
Vyberte si Vaše lisovací kleště / lisovací kroužky sami !Vyhledejte požadovaný systém s lisovanými tvarovkami v a zvolte Vámipožadovanou velikost lisovacích kleští / kroužků. Povšimněte si, že systémy s lisovanými tvarovkami pro instalace plynu mohou být lisované jen v tabulce se žlutým podkladem označenými lisovacími kleštěmi / kroužkami REMS. K pohonu lisovacích kroužků REMS (PR) jsou nutné mezikleště.
Zpětné dosledování podle EN 1775:2007REMS lisovací kleště / kroužky s lisovacím obrysem M, V, SA, B, RN a UP mají vždy vytvořené specifické značení v lisovacím obrysu, které po ukončení lisovacího cyklu zanechá trvalý otisk přímo na lisované tvarovce. Toto umožňuje uživateli také po ukončení lisování zkontrolovat, jestli byly po vytvoření lisovaného spoje použité vhodné lisovací kleště.
Tímto zpětným dosledování splňuje REMS doporučené evropské normy EN 1775:2007 pro instalace lisovaných systémů na plyn.

Více informací

skladem

3 860,00 KčCena s DPH:

3 190,08 KčCena bez DPH:

RE570135

Více informací

Popis:

Lisovací čelisti REMS V 22, obj. číslo: 570135, příslušenství pro REMS Power Press, Eco-Press aj.

 

Příslušenství pro radiální lisy REMS (mimo REMS Mini-Press ACC, REMS Mini-Press 22 V ACC) a vhodných radiálních lisů jiných výrobců

Kompatibilita (systémy):

AHLSELL
WeeConPress
VSH
Viega
Seppelfricke
SANHA-Therm
POLYSAN
Nussbaum
LK Systems
Jäger - Aquatec
IBP >B< Press
Giacomini
FRABO 
F.B.Q. BARONIO 
EFFEBI 
COMAP

5 Ostatní produkty ve stejné kategorii